Par kompāniju

SIA "DAVLAT"

Profesionāli risinājumi agrorūpnieciskās ķimijas nozarē

SIA 'DAVLAT'

Kompānija DavLat sniedz saviem lietišķiem partneriem kompetentus risinājumus atbilstoši piena ražošanas nosacījumiem un specifikai.

Piena ražošana – tā ir sistēma, kurā ir savstarpēji saistīti dzīvnieki, cilvēki un iekārtas. Tā prasa pastāvīgu pilnveidošanu, kas nav iespējama, neveicot pētījumu un zinātniskās izstrādnes.

Līdzekļi, kurus mēs piedāvājam tirgū, tiek ražoti, ņemot vērā visjaunāko pasaules sasniegumu pieredzi, izmantojot augstās kvalitātes izejvielas, turklāt paliekot pieņemamā cenu diapazonā.

Visi kompānijas DavLat līdzekļi tiek pavadīti ar tehnisko atbalstu un, nepieciešamības gadījumā, speciālisti izbrauc uz uzņēmumiem, lai sniegtu konsultācijas un atrisinātu aktuālus uzdevumus.

Mēs esam gatavi sniegt gatavās produkcijas paraugus izmēģinājumu veikšanai, un, ja būs nepieciešamība, adaptēt materiālus pasūtītāja nosacījumiem.


Mūsu produkcijas

pamat piedāvājumi
Vēršama Jūsu uzmanību, ka visai norādītai informācijai mūsu mājas lapā ir informatīvs raksturs. Lai saņemtu detalizētāku informāciju lūdzam sazināties ar mūsu tirdzniecības menedžeri.