Slaukšanas higiēna robotizētās sistēmās

Līdzekļi, kuri tika piedāvāti mūsu katalogā, ir paredzēti govju tesmeņa pupu kopšanai robotizētās slaukšanas sistēmās, mastīta profilakses, ādas segumu sausuma un plaisu rašanās nolūkos, lai aizsargātu tesmeni no inficēšanas un piesārņošanas.


panamil soft

Panamil Soft (20 L) – apkopjošs mazgāšanas šķidrums ar optimizētā lielu putu veidošanās maisījuma VAV pamatu ar hloreksidīna dezinficēšanas efektu. Tiek pielietots govju tesmeņa pupu mazgāšanai pirms slaukšanas robotizētā slaukšanas sistēmā. Preparāts ir gatavs pielietošanai, nav vajadzīgas papildus manipulācijas un atšķaidīšanas. Līdzeklis tiek uzklāts uz robotizētās sistēmas iekārtas birstēm. Hlorgeksidīna biglikonāta saturs ir 1400 ppm.

no 0 līdz 25°С 3

20 L - €88.14


panamil jod

Panamil Jod R 2500 (20 L) – līdzeklis ar lielmolekulārā joda un VAV savienojuma, funkcionālo un mitrinošo piedevu pamatu. Paredzēts govju tesmeņa pupu kopšanai automātiskajos robotos pēc katras slaukšanas procedūras, mastīta profilakses, ādas segumu sausuma un plaisu rašanās nolūkos, lai aizsargātu tesmeni no inficēšanas un piesārņošanas. Līdzeklis tiek izmantots spreja veidā tesmeņa apstrādei. Tiek izsmidzināts uz pupiem ar automātisko robota padeves sistēmu pēc slaukšanas beigām. Aktīvā joda saturs sastāda 2500 ppm.

no 0 līdz 25°С 7

20 L - €147.38


panamil robot blue

Panamil Robot Bluе (20 L) - apkopjošs šķidrums ar hloreksidīna biglikonāta pamatu. Paredzēts govju tesmeņa pupu kopšanai robotizētās slaukšanas sistēmā. Preparāts ir gatavs pielietošanai, nav vajadzīgas papildus manipulācijas un atšķaidīšanas. Līdzeklis tiek uzklāts uz tesmeņa pupām ar izsmidzināšanu no robotizētās sistēmas. Hlorgeksidīna biglikonāta saturs ir 4000 ppm.

no 0 līdz 25°С 7

20 L - €96.88


panamil robot green

Panamil Robot Green (20 L) – pēc būtības, ir plēvi veidojošs šķidrais līdzeklis ar pienskābes pamatu. Līdzeklim ir baktericīdas un mīkstinošās īpašības. Tiek izmantots mastīta slimības profilakses un piena kvalitātes līmeņa paaugstināšanas nolūkos. Paredzēts govju tesmeņa pupu kopšanai pēc slaukšanas robotizētajā slaukšanas sistēmā.

no 0 līdz 25 С 5

20 L - €96.88

Comments are closed.

Расскажите о нас: