Tesmeņa higiēna pirms slaukšanas

Pirms slaukšanas tesmeņa apstrādes pamatmērķis – mikrobu un mehānisko piesārņojumu uzkrāšanas samazināšana pienā. Šajā sakarā attiecībā pret līdzekļiem tiek pielietotas sekojošās prasības:
- Tesmeņa pupu ātra un viegla dezinfekcija un attīrīšana pirms slaukšanas;
- Augstā līmeņa mazgāšanas efekts, aktīvā putu iedarbība, ātra ādas piesārņojumu šķīdināšana;
- Liela putu veidošanās, putu stabilums uz tesmeņa pupiem;
- Kompleksa ādas kopšana: mīkstina, tonizē un nomierina tesmeņa ādu;
- dezinficēšanas efekts, mastīta saslimšanas riska;
- Kairinošas iedarbības uz tesmeņa ādu neesamība;
- Alerģisko reakciju neesamība;
- Produkta taupīgais patēriņš;
- Neliela gatavā šķīduma cena.


Gatavi līdzekļi, kuriem nav nepieciešama atšķaidīšana:

panamil foam

Panamil Foam (10, 20 L) – Pielietošanai gatavs putojošs līdzeklis ar hlorheksidīna biglikonāta, mīksto VAV, emolentu un glicerīna pamatu, kas ir paredzēts tesmeņa apstrādei pirms slaukšanas. Līdzekli var izmantot spreja veidā – tesmeņa attīrīšanai, šķīduma veidā – salvešu mērcēšanai, kā arī tesmeņa putu apstrādei ar putu veidošanas glāzītes palīdzību.
Hlorheksidīna biglikonāta koncentrācija – 2500 ppm.

no 0 līdz 25 С 7

10 L - €28.02

20 L - €162.01


panamil jod foam

Panamil Jod Foam (10, 20 L) – Ļoti putojošs līdzeklis ar joda kompleksu, kas ir paredzēts tesmeņa apstrādei pirms slaukšanas ar nolūku likvidēt piesārņojumus no tesmeņa un pupu ādas un pamata, kas govju slaukšanas procesā turpmāk kontaktēs ar pupu gumiju. Tiek pielietots spreja veidā, noslaucot un uzklājot putas.

no 0 līdz 25 С 5

10 L - €36.29

20 L - €72.58


panamil oxy foam

Panamil Оху Foam (10, 20 L) – putu mazgāšanas līdzeklis ar ūdeņraža pārskābi, VAV un glicerīna optimizētā, ļoti putojošā maisījuma pamatu. Tiek pielietots tesmeņa apstrādei pirms salikšanas, neatšķaidot, ar putu veidojošās glāzītes palīdzību. Tam piemīt lieliskas attīrošās īpašības, tie mīkstina tesmeņa ādu. Tiek pielietots spreja veidā, noslaukot un uzklājot putas.

no 0 līdz 25 С 6

10 L - €32.08

20 L - €64.15


panamil pre foam

Panamil Pre Foam (10, 20 L) – - Lietošanai gatavs līdzeklis ar pienskābes, mīksto VAV un glicerīna pamatu, kas ir paredzēts tesmeņa apstrādei pirms slaukšanas.Tiek pielietots spreja veidā, noslaukot un uzklājot putas.

0 - 30 С 6

panamil oxy foam

Panamil Aloe Foam (10, 20 L) – Lietošanai gatavs līdzeklis ar īpaši izvēlētu virsmaktīvo vielu kombināciju, kas pirms slaukšanas lieliski attīra tesmeņa ādu. Alvejas gela ekstrakts ir dabisks antiseptisks līdzeklis, mazina iekaisumu, dziedē un atjauno, veicina ādas šūnu reģenerāciju, glicerīns mitrina un mīkstina. Paredzēts audu putu apstrādei, izmantojot putuplasta trauciņu.

0 - 30 С 6

Koncentrētie līdzekļi, kuriem ir nepieciešama kas prasa atšķaidīšana:

panamil oxy foam

Panamil Aloe (10, 20 L) – Augstās koncentrācijas līdzeklis ar īpaši izvēlētu virsmaktīvo vielu kombināciju, kas pirms slaukšanas lieliski attīra tesmeņa ādu. Alvejas gela ekstrakts ir dabisks antiseptisks līdzeklis, mazina iekaisumu, dziedē un atjauno, veicina ādas šūnu reģenerāciju, glicerīns mitrina un mīkstina. Ir jāatšķaida 1:5 (darba šķīduma sagatavošanai – tiek sajaukts ar ūdensvada ūdeni, turpmāk samaisot).
Paredzēts audu putu apstrādei, izmantojot putuplasta trauciņu.

0 - 30 С 6

10 L - €44.71

20 L - €89.43


panamil oxy foam

Panamil Оху (10, 20 L) – Augstās koncentrācijas līdzeklis, kura pamatā ir ūdeņraža peroksīds, optimizēts virsmas aktīvās vielas un glicerīna maisījums. To lieto tesmeņa apstrādei pirms slaukšanas bez atšķaidīšanas, izmantojot putuplastu. Tam piemīt lieliskas tīrīšanas īpašības, mīkstina tesmeņa ādu. Ir jāatšķaida 1:5 (darba šķīduma sagatavošanai – tiek sajaukts ar ūdensvada ūdeni, turpmāk samaisot). Tas tiek uzklāts aerosola veidā, noslaukot un uzklājot putas.

no 0 līdz 25 С 6

10 L - €46.00

20 L - €92.02


panamil pre

Panamil Pre (10, 20 L)- Augstās koncentrācijas līdzeklis ar pienskābes, mīksto VAV un glicerīna pamatu, kas ir paredzēts tesmeņa apstrādei pirms slaukšanas. Ir jāatšķaida 1:9 (darba šķīduma sagatavošanai – tiek sajaukts ar ūdensvada ūdeni, turpmāk samaisot). Tiek pielietots spreja veidā, noslaukot un uzklājot putas.

no 0 līdz 25 С 4

10 L - €50.34

20 L - €100.67


panamil before

Panamil Before (10, 20 L) – koncentrētais līdzeklis ar horgeksidīna biglikonāta, mīksto VAV, emolentu un glicerīna pamatu kas paredzēts tesmeņa apstrādei pirms apstrādes. Ir jāatšķaida 1:5 (darba šķīduma sagatavošanai – tiek sajaukts ar ūdensvada ūdeni, turpmāk samaisot). Tiek pielietots spreja veidā, noslaukot un uzklājot putas.

no 0 līdz 25 С 7

10 L - €50.94

20 L - €101.88

Comments are closed.

Расскажите о нас: